30.07.2018r.
Nasze #DniArcheologii za nami. Winniśmy podziękowania wielu wolontariuszom i osobom które wsparły nas w ich trakcie. Hubert Sempoch Sebastian Dzierzbicki Emilian Świeboda Tais Stit Joanna Stempin Karol Tarnowski @Kacper Sienko Marek WitkowskiKamil Nowak Radosław Kuźbik Marcin Diakowski August Grempler Ania Minge Patryk Minge Marek Kusztelak Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy .To również dzięki Wam było tak fantastycznie!

Osobne słowa podziękowania należą się radnemu Miasta Zielona Góra Panu Andrzej Brachmanski za wsparcie naszych obchodów z "kieszonkowego"

Dziękujemy także wszystkim, którzy pomimo upału dotarli do nas i wzieli udział w przygotowanych zabawach, konkursach i warsztatach. Mamy nadzieję, że bawiliście się tak samo dobrze jak my!

DZIĘKUJEMY!