28.09.2021r.

Z przyjemnością informujemy, że wraz ze Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum Archeologicznego Środkowego Nadodrza realizujemy projekt „Wzmocnienie potencjału Stowarzyszenia Przyjaciół Muzeum Archeologicznego Środkowego Nadodrza poprzez zakup krzeseł składanych wykorzystywanych w trakcie działań statutowych Stowarzyszenia", który otrzymał dofinansowanie przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

W jego ramach planujemy zakupić krzesełka składane, które będą nam służyć w trakcie organizowanych przez Muzeum oraz Stowarzyszenie wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i tekst „ዮኛ WZMOCNIENIE POTENCJAŁU STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ MUZEUM ARCHEOLOGICZNEGO ŚRODKOWEGO NADODRZA POPRZEZ ZAKUP KRZESEŁ SKŁADANYCH WYKORZYSTYWANYCH w TRAKCIE DZIAŁAŃ STATUTOWYCH STOWARZYSZENIA. NOWEFIO Lubuskie lokalnie NIW Narodowy Wolności Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego obywatelskich NOWEFIC NOWE FIO”

Liczba odbiorców
Aktywność