22.05.2020r.

Oto wyniki naszego konkursu pt.”Wicina - gród metalurgów sprzed 2500 lat”. Przede wszystkim chcemy bardzo serdecznie podziękować dzieciom, które wzięły udział w konkursie. Zadanie nie było proste i wymagało poświęcenia czasu zarówno na obejrzenie naszego filmiku jak i kreatywnego podejścia do zadanego tematu. Dlatego cieszymy się, że pomimo trudnych warunków związanych z panującą epidemią, trójce naszych uczestników udało się ten czas znaleźć.

Przesłane do nas prace prezentują bardzo wysoką wartość merytoryczną oraz artystyczną. W związku z tym postanowiliśmy wyróżnić i nagrodzić wszystkie prace. Poza nagrodami rzeczowymi dzieci będą mogły również zwiedzić naszą ekspozycję z przewodnikiem! Po odbiór nagród zapraszamy do naszego Muzeum w godzinach jego otwarcia dla zwiedzających. Serdecznie gratulujemy naszym małym artystom oraz dziękujemy ich opiekunom za wspieranie dzieci, bo bez tego wsparcia zapewne nie powstały by tak wartościowe prace.

Poniższa galeria prezentuje prace uczestników naszego konkursu.

Filip Sołtysiak, 7 lat

Weronika Sołtysiak, V klasa SP