OFERTA ZAJĘĆ

Muzeum Archeologiczne od lat prowadzi działalność edukacyjną skierowaną do dzieci i młodzieży na wszystkich etapach kształcenia. Prezentujemy na nich pracę archeologa, pradzieje regionu, życie ludzi w poszczególnych epokach pradziejowych i w okresie wczesnego średniowiecza. Wszystkie zajęcia odbywają się w formie lekcji muzealnej wzbogaconej bezpośrednim kontaktem z zabytkiem i zwiedzaniem ekspozycji.
Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych z tygodniowym wyprzedzeniem!
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Cennik i zakres zajęć jest ustalany indywidualnie z opiekunem grupy.

Koszt przeprowadzenia warsztatów uzależniony jest od tematu zajęć. Szczegóły w aktualnej ofercie edukacyjnej.

Istnieje możliwość organizacja ogniska w parku muzealnym - więcej szczegółów ->tutaj<-

AKTUALNA OFERTA EDUKACYJNA

dokument pdf

JAK ZAMÓWIĆ ZAJĘCIA