OFERTA ZAJĘĆ

Pomimo panującej sytuacji epidemiologicznej Muzeum prowadzi działalność edukacyjną. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo oraz zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego oferta edukacyjna jest każdorazowo ustalana indywidualnie.

Muzeum Archeologiczne od lat prowadzi działalność edukacyjną skierowaną do dzieci i młodzieży na wszystkich etapach kształcenia. Prezentujemy na nich pracę archeologa, pradzieje regionu, życie ludzi w poszczególnych epokach pradziejowych i w okresie wczesnego średniowiecza. Wszystkie zajęcia odbywają się w formie lekcji muzealnej wzbogaconej bezpośrednim kontaktem z zabytkiem i zwiedzaniem ekspozycji.
Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych z tygodniowym wyprzedzeniem!

Koszt przeprowadzenia warsztatów: 75 zł + 9 zł/osoba (max 25 osób)

Istnieje możliwość organizacja ogniska w parku muzealnym - więcej szczegółów ->tutaj<-

AKTUALNA OFERTA EDUKACYJNA

dokument pdf